ОГОЛОШЕННЯ!

Виконавчий комітет Ладанської селищної ради з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з твердими побутовими відходами, на підставі рішення Ладанської селищної ради № 7 (32 сесія 7 скликання) від 16.11.2018 року «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території селища міського типу Ладан» оголошує конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в смт. Ладан.

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Ладанської селищної ради

Місце і час проведення конкурсу: Ладанська селищна рада, 17583, Чернігівська обл., Прилуцький р-н.,смт. Ладан, вул. Миру, 77а (актова зала). Час: 12.04.2019 р. о 14 год. 00 хв.

Контактна особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та порядком одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу, порядком та умовами одержання конкурсної документації: Гридіна Олена Михайлівна – заступник селищного голови (тел. (04637) 7-73-31); Тищенко Ярослав Миколайович – юрист (тел. +380955332860).

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації; наявність фінансової спроможності; вартість надання послуг (розрахунки економічно обґрунтованих планових витрат для формування тарифу на послуги з вивезення побутових відходів);

Спосіб подання конкурсних пропозицій: Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) конкурсній комісії (за адресою: 17583, Чернігівська обл., Прилуцький р-н.,смт. Ладан, вул. Миру, 77а) у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція, а також згода на розкриття конверта з конкурсною пропозицією.

         Конкурсна документація по проведенню конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території селища міського типу Ладан розміщена за посиланням (за веб – посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1DJn4bo1MRaELiX4Tq_55Tv7Fy2_F4q-y?usp=sharing).