ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторного акту: проекту рішення Ладанської селищної ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів селища міського типу Ладан та села Подище»

 

Розробник – Ладанська селищна рада.

         Проект регуляторного акта передбачає затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів селища міського типу Ладан та села Подище.

Проект рішення Ладанської селищної ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів селища міського типу Ладан та села Подище» розроблено з метою реалізації правових, організаційних та економічних заходів, на забезпечення спрощення процедури та прозорості визначення розміру пайового внеску замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища міського типу Ладан та села Подище, у відповідності до вимог статті 40 (зі змінами) Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті: http://ladan.rajon.in.ua. в меню: «Публічна інформація» - «Регуляторні акти» (https://drive.google.com/drive/folders/0B0xpWiwJKy7emRzaHNWQVoyTlk)

         Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 20 робочих днів з моменту оприлюднення проекту та аналізу.

         Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі поштою за адресою: 17583, Чернігівська обл., Прилуцький р-н., смт. Ладан, вул. Миру, 77 – А, Ладанська селищна рада.

 

         Селищний голова                                                       О.В. Падалка