ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторного акту: проекту рішення Ладанської селищної ради «Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання орендної плати для об’єктів спільної власності територіальної громади»

 

Розробник – Ладанська селищна рада.

         Проект регуляторного акта передбачає затвердження Методики розрахунку та порядку використання орендної плати для об’єктів спільної власності територіальної громади.

         Проект рішення передбачає регулювання договірно-майнових відносин, що виникають при нарахуванні орендної плати за використання майна, що належить територіальній громаді смт. Ладан та с. Подище. Зазначене рішення врегульовує питання розрахунку орендної плати за використання нерухомого, окремо індивідуально визначеного майна, цілісних майнових комплексів комунальних підприємств; визначення орендодавців, розподіл орендної плати.

         Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті: http://ladan.rajon.in.ua. в меню: "Публічна інформація" - "Регуляторні акти" (https://drive.google.com/drive/folders/0B0xpWiwJKy-7emRzaHNWQVoyTlk)

         Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 20 робочих днів з моменту оприлюднення проекту та аналізу.

         Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі поштою за адресою: 17583, Чернігівська обл., Прилуцький р-н., смт. Ладан, вул. Миру, 77 – А, Ладанська селищна рада.

 

         Селищний голова                                                       О.В. Падалка